• O firmie

  Ewis-dekracje – jesteśmy firmą rodzinną z pasją do tworzenia piękna.

  Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i motorem do tworzenia czegoś nowego, indywidualnego wpisującego się w charakter uroczystości.

  Od kilku lat tworzymy nasze studio dekoracyjne  stale powiększając nietypowy asortyment dekoracyjny. Wszystkie piękne elementy dekoracyjne przez nas zgromadzone służą do aranżacji miejsc wybranych przez Młode Pary w  ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego.

  Kładziemy nacisk na dobry smak i nietuzinkową estetykę wykonanych przez nas dekoracji.

  W kwiaty zaopatrujemy się przed każdą dekoracją, ponieważ dla nas najważniejsze jest to aby każdy bukiet ślubny, kompozycje kwiatowe na sali czy w kościele prezentowały się idealnie a swoim pięknem jeszcze bardziej podkreślały ten ważny dla Was dzień.

  Unikalną atmosferę każdej uroczystości, uzyskujemy dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, elastycznemu spojrzeniu i pięknych kreacjach, które jednocześnie odzwierciedlają Państwa gusta i marzenia.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy i kontaktu z nami a my z wielkim oddaniem podejmiemy się tworzenia niepowtarzalnej dekoracji  na każdą uroczystość, spełniając nawet te wyrafinowane z Państwa życzeń.